هنر

کنسرت 31 مردادماه دلکوک حدود 600 تماشاچی داشت

محمد یحیی آبادی: در تبلیغات کنسرت دلکوک از فضای مجازی کمک گرفتیم

امیررضا اسفندیاری: کنسرت 31 مردادماه حدود 600 تماشاچی داشت

محمد یحیی آبادی تهیه کننده کنسرت دلکوک، به خبرنگار نشریه سپهر گفت:

هزینه های اجرای کنسرت در حال حاضر بسیار بالاست.

چاپ و نصب بنر، اجاره بیلبوردهای تبلیغاتی و… آن قدر بالاست که ما برای تبلیغات اجرای کنسرت 31 مردادماه 1398 دلکوک از آن صرف نظر کردیم و برای تبلیغات از فضای مجازی کمک گرفتیم.

وی ادامه داد: هزینه صوت و نور در هر سانس این کنسرت حدود یک میلیون و 700هزار تومان شد که با شرایط اقتصادی و پایین بودن بهای بلیط در روز جمعه، حدود 50 درصد فروش بلیط هزینه نور و صوت شد.

یحیی آبادی در خصوص کمک سازمان ها گفت: جز اداره ارشاد اسلامی که حمایت های معنوی از هنرمندان دارد، در حال حاضر هیچ ارگان و اداره ی دیگری از کنسرت های هنری حمایت نمی کنند و ما هم هیچ توقعی از هیچ ارگانی نداریم.

وی درباره مشکلات گروه دلکوک ابراز کرد:

برای یک کنسرت باکیفیت تنها مشکل زمان است، با توجه به این که گروه ما جوان هستند و تعدادی از آنها محصل و تعدادی مشغله های کاری خود را دارند، عدم حضور همه دوستان برای تمرین بزرگترین مشکل ماست.

امیررضا اسفندیاری: اولین کنسرت پاپ من، کنسرت 31 مردادماه دلکوک بود

امیررضا اسفندیاری خواننده کنسرت دلکوک به خبرنگار نشریه سپهر گفت:

اجراهای استیجی زیادی داشتم ولی اولین کنسرت پاپ من همین کنسرت 31 مردادماه بود که با عنوان اولین کنسرت بسیار عالی برگزار شد.

اسفندیاری در خصوص شرکت کنندگان در کنسرت دلکوک افزود:

استقبال همشهریان هنردوست بی نظیر بود و دو سانس، کنسرت کاملا تکمیل بود. در این کنسرت حدود 600 تماشاچی در سالن نسیم حضور پیدا کردند.

وی در ادامه گفت: بعد از ایام محرم کنسرت های بعدی را در شهرستان اسفراین و شهرهای دیگر خواهیم داشت.

شایان ذکر است در حال حاضر اعضای گروه دلکوک به خوانندگی امیررضا اسفندیاری، رهبر گروه، نوازنده پیانو، سیتی سایرز و تنظیم کننده امیرحسین محمدی، نوازنده گیتار الکتریک، عرفان فسنقری، نوازندگان گیتار کلاسیک و گیتار نایلون، مهدیار ساجدی و حمید صفایی، نوازنده درامز، پارسا ولی عیدی، نوازنده پرکاشن و کاخن، احسان یحیی آبادی و نوازنده بیس، میکائیل ساجدی هستند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگیری کپچا ...

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا