اخبار و گزارشهنر

گروه های هنرهای نمایشی شهرستان، در بی تفاوتی مسئولین و مردم

ارسال توسط : آقای علی رضایی یوسفی

مخدره شفیعی راد، بازیگر تئاتر، تلویزیون و کارگردان، یکی از هنرمندان اسفراینی است که حتما اسم و تصویر او را در سریال ها دیده اید.

به منظور شناخت بیشتر این هنرمند گفت و گوی دوستانه ای با او داشتیم که به شرح ذیل است.

-از فعالیت های هنری خودتان برایمان بگویید؟

از سال 88 فعالیت هنری را با بازی در تله فیلم «طبل توخالی» شروع کردم.

و بعد به تئاتر روی آوردم و در سال های 90 و 91 بازی در سریال «روزی روزگاری، شاه آباد» و تله فیلم «جاودانگی» که از شبکه های 2، سه، آی فیلم و شبکه های استانی پخش شد.

بازی در سریال «ایستاده در تاریخ»، تله فیلم «کوک»، «نغمه ی گم شده»، «عرش خدا می لرزد»، «مهر خواهری»، «قریب»، «دره سبز» و… از دیگر کارهایی است که انجام داده ام.

-چطور شد که به بازیگری روی آوردید؟ از طریق دخترم که بازیگر بود با دنیای تئاتر و نمایش آشنا شدم و وارد این کار شدم.

-در تئاتر چه کارهایی انجام داده اید ؟ تئاترهای مذهبی، کمدی و تراژدی زیاد کار کردم.

-چه کارهایی را کارگردانی کرده اید؟ تئاتر کودک «کی از همه قوی تره»، تئاترهای در سطح مدارس و همچنین راه اندازی و اجرای جنگ برای بانوان شهرستان

-آخرین اجرایی که داشتید؟ بازی در تئاتر مذهبی «بر روی نی»

-استقبال مسئولین و مردم از تئاتر شهرستان چطور بوده است؟حمایت از سوی مسئولین و مردم بسیار ضعیف بوده و عملا استقبال نمی شود.

-رویکرد آینده ی هنرهای نمایشی در اسفراین را چگونه می بینید؟ اگر به همین شیوه پیش برود و حمایتی نشود گروه های نمایشی از هم می پاشد.

-چه گلایه ای از مسئولین دارید؟ گلایه من از مسئولین به عنوان بازیگر و کارگردان بسیار زیاد است، چون در عمل کاری صورت نمی گیرد.

-چه گلایه ای از مردم دارید؟استقبال و حمایتی که نمی کنند بماند، توقع دارند بازیگری که چندین ماه تمرین کرده و زحمت کشیده، کارها را به صورت رایگان به اجرا بگذارد.

– به عنوان سخن آخر؟

کلام آخرم برای مسئولین شهرستان است، همان گونه که آنها از هنرمندان انتظار دارند، ما هم از آنها انتظاراتی داریم که مهم ترین آنها حمایت است که متاسفانه هیچ حمایتی ندیدیم.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگیری کپچا ...

دکمه بازگشت به بالا